„Danske Bank Vilniaus maratono“ distancijos

Šiemet „Danske Bank Vilniaus maratono“ dalyviai sostinėje bėgimo šventę kurs jau 15-ąjį kartą. Džiaugiamės, kad mūsų būrys didėja, iššūkiai tampa ambicingesni, o bėgimas gerų emocijų įkrauna ilgam. Kad ir kokių tikslų esate pasiryžę išsikelti šių metų rugsėjo 9 d., „Danske Bank Vilniaus maratone“ atrasite distanciją, vertą savęs. Tikimės, kad jam pradėsite ruoštis kuo anksčiau ir prie starto linijos stosite tinkamai pasiruošę, o bėgimas teiks tik geriausių emocijų. Tegul bėgimas įkrauna!

Danske Bank Vilniaus maratonas“

42,195 km įkrova

Ši distancija, be abejonės, patikrina ne tik fizines, bet ir psichologines jėgas, charakterio tvirtumą. „Danske Bank Vilniaus maratono“ trasa driekiasi gražiausiomis Vilniaus vietomis, tad vaizdai įkvėps, o trasos įkalnės ir nuokalnės neabejotinai patikrins, ar maratonui ruoštasi tinkamai.

RIMI pusmaratonis

21,089 km nuotykis

Vienas ratas Vilniaus gatvėmis, didelis būrys palaikančių. Vis dėlto, pusmaratoniui reikia ruoštis iš anksto, „rinkti“ kilometrus ir iki tol būti įveikusiam bent 10 km distanciją. Užtikriname – gerai pasiruošus, bėgimas įkraus ilgam.

LYMPO 10 km

10 km įkvepiantis iššūkis

Jei jau esi bėgiojęs anksčiau – 10 kilometrų distanciją tikrai įveiksi. O kai ji vingiuoja gražiausiomis Vilniaus gatvėmis, bėgti bus dar smagiau. Šioje trasoje patogiai jausis visi – bėgantys pirmą kartą ar siekiantys asmeninių rezultatų.

„RIMI šeimos“ 4,2 km bėgimas

4,2 km geros nuotaikos užtaisas

Nesvarbu, nei kiek jums metų, nei tai, kada pastarąjį kartą bėgote. Ši trasa – visiems. Bėgti su būriu – dar didesnis malonumas, tad, jei nusprendėte ryžtis bėgti, darykite tai su šeima ir draugais. Gera nuotaika garantuota! Šiemet „Danske Bank Vilniaus maratono“ dalyviai sostinėje bėgimo šventę kurs jau 14-ąjį kartą. Džiaugiamės, kad mūsų būrys didėja, iššūkiai tampa ambicingesni, o bėgimas gerų emocijų įkrauna ilgam. Kad ir kokių tikslų esate pasiryžę išsikelti šių metų rugsėjo 10 d., „Danske Bank Vilniaus maratone“ atrasite distanciją, vertą savęs. Tikimės, kad jam pradėsite ruoštis kuo anksčiau ir prie starto linijos stosite tinkamai pasiruošę, o bėgimas teiks tik geriausių emocijų. Tegul bėgimas įkrauna!

LRT Moksleivių ir studentų iššūkių bėgimas

3 km būryje bičiulių

Kas gali būti geriau nei bėgti su dideliu klasės ir studijų draugų būriu? Kuo daugiau draugų aplink – tuo daugiau galimybių laimėti prizų ir mokslo metus pradėti su dideliu pliūpsniu energijos ir naujų draugų! Kiekvienas greičiausios mokinių komandos dalyvis gaus NIKE bėgimo batelius. Kovoti tikrai verta.

#BEACTIVE vaikų bėgimas

200 m vaikiško džiaugsmo

Pirmosios varžybos, judėjimo džiaugsmas ir besišypsantys vaikai. Pusdienis aktyvios veiklos, susitikimas su pamėgtais personažais ir pirmųjų varžybų trofėjai mažiesiems atmintyje įstrigs ilgam.

Patiko? Pasidalinkite!